Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

Tato stránka již není aktualizována. Přejděte na nový web.

 

Aktualizace: 2. 2. 2018 8:17:53
Garant obsahu:
Ivana Pánková
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 1683
Přístupů: 3515
Vytvořeno: 2. 2. 2018 8:12:47

Vzdělávací portál Edumedic a Edudental

Portál
Edumedic je zaměřen na online vzdělávání lékařů a je akreditován ČLK. Naleznete zde přednášky z různých oblastí všeobecného lékařství, z oblasti psychologie a osobního rozvoje.

Portál
Edudental je určen dentálnímu týmu včetně zubních lékařů a je akreditován ČSK. Zde jsou přednášky z oblasti stomatologie a péče o ústní dutinu.

Jednotlivé videopřednášky na obou portálech jsou zakončeny testem, kde si studenti mohou vyhodnotit správné pochopení tématu. Přednášky nabízejí 3 formy studia - videopřednáška, power pointová prezentace nebo textová podoba.

Registrace do portálu i veškeré zhlédnutí přednášek je pro studenty zcela bezplatné. Platformu portálu tak lze využít pro doplnění vzdělávání a prohloubení práce s e-leraningovým materiálem.

Studentům posledních ročníků navíc nabízíme možnost seberealizace v podobě vkládání zajímavých článků, postřehů a diskuzí na různá témata. Rádi bychom aktivním studentům umožnili realizovat se a tak se dostat do podvědomí již zkušeným lékařům a získat zkušenosti. Portály budeme neustále dopňovat zajímavými a aktuálními tématy.

Vzdělávací portál Edumedic a Edudental

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT